Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

05368369265
bireysel internet
Kategori:
Design
Sistem:
bireyselinternet.com

Web sitesi tasarımı

Kurumsal web sitesinin amacı; firma ürün, hizmet, proje, uygulama ve referans bilgilerinin, hedeflenen ziyaretçilere ve bölgelere internet yoluyla ulaşmasını sağlamaktır. Sitenizdeki özellikler ilk bakışta ve kullanım sırasında sitenizi ziyaret eden kişilerin size olan ilgisini belirler. Web sitesi tasarımı işlerinizi, en kısa sürede en verimli biçimde tamamlayabilecek, google sıralamalarında ilk sayfada çıkmanızı sağlayabilecek güvenilir web sitesi yapan firmalar ile çalışırsanız kurumsal hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Kurumsal ve Profesyonel

Hedef kitleleriniz düşünülerek tasarlanacak olan bir web sitesi, etkileyici görünümü olan bir web tasarımı oluşturmaktan çok daha fazlasını gerektirir. Kullanıcı deneyimi, arama motoru optimizasyonu, kullanım kolaylığı ve teknik ayrıntıların dikkate alınması, günümüzün rekabetçi piyasasında performans gösterecek şekilde tasarlanmış bir web sitesi geliştirmede yer alan unsurlardan sadece birkaçıdır.

Web tasarım ve geliştirme ekibimiz, işletmenizin büyümesini kolaylaştırmak için bir dizi etkili hizmet oluşturmuştur. Bunlar arasında; kullanılabilirlik ve responsive (duyarlı) tasarıma odaklanan firma web siteleri ve e-ticaret çözümleri, işletmenize kişilik katan yaratıcı marka çözümleri ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz fikirler ve oluşumlar için özel kullanımlı ve stratejik programlamalar yer alır.

İşletmenizi internette daha verimli hale getirmek için, ister basit bir şirket sitesine ya da daha etkileşimli bir web tasarımına ve yazılımına ihtiyacınız olsun, web geliştirme ekibimiz vizyonunuzu hayata geçirmenize ve iş veriminizi arttırmaya yardımcı olacaktır.

Sitenizi Yönetin

Firma web sitesi tasarımı için, kullanımı kolay, arama motoru dostu, esnek geliştirme platformu, anında kolayca değişiklik yapmanızı sağlayan kullanıcı dostu bir içerik yönetim sistemi (CMS) sağlıyoruz.

 • Düzenlemesi kolay
 • Arama motoru dostu
 • Özelleştirilebilir
 • Güncellenebilir

Responsive Web Tasarımı

Tüm web trafiğinin %50’den fazlası mobil cihazlardan geldiği için, işletmeniz için mobil uyumlu bir web sitesi oluşturmak artık bir gerekliliktir. Her şey duyarlı (responsive) bir web tasarımı ile başlar.

Responsive web tasarımı, web sitenizin görüntülendiği herhangi bir cihazın ekranına uyum sağlamasına ve kullanıcının en iyi deneyimi sağlamasına olanak tanır. Bu, web sitenizin masaüstü, dizüstü, tablet veya akıllı telefon kullanan bir kullanıcı için sorunsuz görüneceği ve kusursuz çalışacağı anlamına gelir.

İnteraksiyon’un geliştirdiği web siteleri, kullanılan her cihaza mükemmel bir şekilde uyum sağlayan responsive web tasarımı kullanır.

 • Mobil uyumlu
 • Her cihaz için tasarım
 • Üst Düzey UX
 • SEO uyumlu

E-ticaret Sitesi

İnteraksiyon hazırladığı e-ticaret yazılımı ile web sitenizle sorunsuz entegrasyon sağlayan esnek çözüm sunar. Eticaret yazılımı, size keyifli bir müşteri deneyimi ile 7/24 satış yapma olanağı verir.

 • Web sitenize güç katar
 • PHP / MySQL üzerine inşa edilmiştir
 • Kolay mağaza yönetimi
 • E-ticaret optimizasyonu

Grafik Tasarım

Profesyonel grafik tasarımcılarımız, kurumsal kişiliğinizi görsel tasarıma çevirecek yaratıcı yetenekler sunmaktadır.

Temel tasarım ilkelerini, tipografiyi ve renk bilgilerini profesyonel bir şekilde değerlendiren ekibimiz, markanızı temsil etmekten gurur duyacağınız etkileyici grafikler oluşturmak için her adımda sizinle birlikte çalışacaktır.

 • Kurumsal Kimlik Tasarımı
 • Logo tasarımı
 • Kartvizit tasarımı
 • Katalog tasarımı

Web Sunucu Hizmeti

Web siteniz ile birlikte, işletmeniz için uyarlanmış, esnek, düşük maliyetli bir web sunucu çözümü de sunuyoruz. Servis sağlayıcınız olarak, web barındırma işlemleriniz ile ilgilenerek, yazılım güncellemeleri, sunucu yönetimi, e-posta barındırma ve destek hizmetleri de vermekteyiz.

İster büyük bir e-ticaret mağazası, ister küçük bir işletme olun, sunucu hizmetlerimiz firmanızın internetteki yüzüne güvenlik ve uzman destek yönetimi sağlarken, web sitenizin profesyonelce yönetildiğini bilmenin güvenini hissedersiniz. Sistemlerimizi ve yazılımımızı sürekli izleyerek web sitenizin ve verilerinizin güvenliğini sağlıyoruz:

 • Uzman sunucu hizmeti
 • Veri yedekleme
 • Güvenli veri merkezi
 • Özelleştirilmiş çözümler

Seo Destekli Web Sitesi Tasarımı

Arama motoru optimizasyonu, kullanıcıların sitenizi bulmasına yardımcı olan, web tasarımınız ise sitenizde tutan faktörlerdir. Bu iki dijital pazarlama unsurunu, işletmenizin internet ortamında büyümesi ve başarıya ulaşması için güçlü bir platform oluşturarak sizlere sunuyoruz.

Bu yüzden SEO, yaptığımız her sitede temel olarak uygulanmaktadır. Ekibimiz, güncel SEO teknikleriyle desteklenmiş stratejik web tasarımı oluştururken, uygulanan arama motoru optimizasyonu ile web sitenizin keşfedilmesi kolaylaştırılır.

 

Web Sitesi Mimarisi

Kullanımı ve sayfalar arasındaki geçiş kolaylığı, mantıksal bir içerik ve mimari yapı, yeni ziyaretçilerinizin arama motorlarında firmanızı keşfetmesine ve aradıklarını bulmalarına yardımcı olur.

 

Temiz Kodlama

Web tasarım ve yazılım ekibimiz projelerde, en güncel HTML5, PHP, Java ve CSS3 kodlamalarını kullanır.

 

Hızlı Yükleme

Hızlı yükleme süresi ziyaretçilerinizin memnuniyetini arttırken, sitenizden hemen ayrılma oranlarını düşürür. Google arama motoru, arama sonuçlarında hızlı web sitelerini diğerlerinden daha öne çıkardığını açıkça belirtmektedir.

 

Mobil Uyumlu

Firma web tasarım projeleri, sitenize giriş yapan her cihazda sorunsuz görünecek ve en yüksek performansı gösterecek şekilde geliştirilmektedir.