kişisel site tasarımı

bireyselinternet

Kişisel site tasarımı

Şahsınız ile ilgili kişisel kimliğinizi ve dijital ortamda doğru bir adım ile yansıtmanın en doğru yoludur.

theme-05

kişisel site tasarımı

Kişisel Site Tasarımı Nedir?

Bireysel internet, kişisel internet üzerinde kendinize şahsi olarak ait yazılarınızı makalelerinizi ve geçmişinizdeki deneyimlerinizi, paylaştığınız ve sunduğunuz ulaşmak istediğiniz ileri hedeflerinizi ve genel bütün olarak düşüncelerinizi, fikirlerinizi yayınlayacağınız ve paylaşacağınız kişisel internet web sitenize aktararak kendinizi tanıtabildiğiniz web site tanıtım ve yapısı olmaktadır.

  • Şahsınız ile ilgili kişisel kimliğinizi ve dijital ortamda doğru bir adım ile yansıtmanın en doğru yoludur.
  • Kişisel olarak sizlere ait kazandığınız ödül, sertifikalar, başarıları kişisel web sitenizde sunabilirsiniz ve kendinize ait işlemleri göstererek kendinize referans sunulacak bir içerik oluşturabilirsiniz.
  • Kişisel internetinizde yaptığınız çalışmaları yayınlayarak sizlere ait bilgileri sergileyerek kişisel web sitenizde kendinize ait markanızı oluşturabilirsiniz.
  • Kişisel internetinizde sizlere ait ilgi alanlarınızı, hobilerinizi paylaşarak kendinize hedef ve kariyer fırsatı sağlayabilirsiniz.
  • Kişisel internetinizde sahip olduğunuz başarıları paylaştığınız sosyal medya var ise sosyal medya hesaplarınızı da ekleyebilir ve paylaşarak bu alanlardaki yayım ve etkileşimi de çoğaltabilir ve arttırabilirsiniz.
  • Kişisel internetinizde sizlere özgü kişisel yazılarınızı, videolarınızı, hobilerinizi ödüllerinizi, paylaşarak sizler ile aynı sistemde ilgi duyan kişilerinde sizler ile diyalog etkileşimini kazanabilirsiniz.
  • Web sitenizi açmak isterseniz bireysel internet olarak bizlere ulaşabilirsiniz.